Wino bezalkoholowe? Tak, to możliwe!

winabezalkoholwe.pl

Lubię wino, a dokładniej jego smak. Czego nie lubię to kaca! Czasami są takie sytuacje, że człowiek chciałby się napić wina, ale nie może, bo np. prowadzi auto albo jutro trzeba iść do pracy i po co ma suszyć rano. Inne Panie są na diecie i nie chcą dodatkowych kalorii. Moje drogie Panie jest rozwiązanie! Dziś polecam Wam wino bezalkoholowe :), które polecili mi znajomi (podziękowania dla Agaty i Kuby 🙂 ).

Czy i jak jest to możliwe? Pozwoliłam niżej wkleić sobie cytat ze strony jaką Wam zaraz polecę:

„Dealkoholizacja wina to chroniona patentem procedura, która gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości wina (w szczególności jego smaku i aromatu) przy niemal całkowitej redukcji alkoholu. Alkohol usuwany jest w procesie ekstrakcji próżniowej. O jakości dealkoholizacji decydują następujące czynniki: 1. Temperatura – Usuwanie alkoholu odbywa się w temperaturze poniżej 30° C. Dzięki temu unika się nadmiernego parowania wina (które potem trzeba by było uzupełnić poprzez dolanie wody), a zachowuje się jego oryginalny smak i aromat. 2. Czas – Nowoczesne metody dealkoholizacji pozwalają na usunięcie alkoholu w kilka minut, dzięki czemu ingerencja w oryginalną strukturę wina jest minimalna.” – winabezalkoholowe.pl

Wg sklepu wino bezalkoholowe mogą pić kierowcy, osoby na diecie, kobiety karmiące czy będące w ciąży. Nie, w żadnym stopniu nikogo nie namawiam do picia tego trunku, ale informuję, że po prostu taka opcja istnieje. Informacja jaką podają na swojej stronie donosi:

„Żadne z oferowanych w naszym sklepie win nie zawiera więcej niż 0,4% alkoholu (za napój alkoholowy uznaje się trunek zawierający więcej niż 0,5% alkoholu), czyli mniej niż choćby kefiry, soki owocowe czy chleb razowy.”

winabezalkoholowe.pl to strona gdzie można zamówić winko, napić się w zaciszu domowym czy u znajomych, można kupić na prezent dla kierowcy ;), poczuć smak wina (tak, normalnie czuć smak wina) i nie mieć kaca czy obawiać się wsiąść za kółko.

Smak oceńcie same! Mi przypadło winko do gustu i zamierzam nie długo kupić sobie kolejne. Nie, nie kręci się po nim w głowie 😉 P.S. Pamiętajcie, aby paczkę koniecznie otwierać przy kurierze 😉

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*