Blog z Życia Wzięty!

25 grudnia, w księgarniach internetowych premiera moich dwóch eBooków: “Rodzaje miłości. Sposoby wyrażania uczuć” oraz “Miłość do Kameleona”

Witajcie kochani ❤️

Przychodzę do Was z nowościami!!!

25 grudnia, w księgarniach internetowych, pojawią się moje dwie kolejne książki:

“Rodzaje miłości. Sposoby wyrażania uczuć” – to publikacja w której, wymieniam poszczególne rodzaje miłości, oraz przedstawiam swoje zdanie na temat, utrzymywania dobrych relacji rodzinnych i partnerskich. Uważam, że ta książka jest uniwersalna i każdy bez względu na wiek i na obecną sytuację życiową, znajdzie coś dla siebie. Traktuję ją także jak pewnego rodzaju drogowskaz, dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć swoją wewnętrzną siłę i uwierzyć, że na każdy konflikt, możemy znaleźć rozwiązanie.

“Miłość do Kameleona” to historia Samanty dziewczyny po przejściach, która pewnego dnia spotyka na swojej drodze mężczyznę. Mężczyznę niezwykłego, wyśnionego. Wydawać by się mogło, że jest taki, o jakim zawsze marzyła. Jednak, jak to w miłości, wszystko może się zdarzyć. Nieoczekiwane zwroty akcji, wydarzenia, tajemnice… Czy ta historia będzie mieć swój happy end?

Przeczytajcie!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O AUTORCE bloga​
Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek
Nazywam się Adrianna Kacińska-Skitek – jestem niepełnosprawną kobietą zwariowaną na punkcie języka polskiego. Interesuje mnie psychologia kliniczna i ogólny rozwój psychiczny człowieka. Ukończyłam kursy z tych dziedzin. W 2020 i 2021 roku wydałam cztery książki.
OSTATNIE WPISY​
KATEGORIE
Reklama
PODĄŻAJ ZA MNĄ