Blog z Życia Wzięty!

Witajcie, moi drodzy!

Ludzie, z którymi codziennie rozmawiam, często pytają mnie, skąd czerpię inspiracje do moich tekstów, filmów i dlaczego tak szybko powstają?

Odpowiedź jest prosta:

 Opisuję to co dzieje się w naszym kraju.

 Dzielę się również swoim zdaniem na temat ludzkich zachowań, ponieważ cały czas obserwuję innych oraz poruszam kwestie, w których od wielu lat, nie doszło do żadnych pozytywnych zmian.

Moi rówieśnicy, nazywają mnie cichym obserwatorem życia, ponieważ uwielbiam wszystko analizować, sprawdzać i interpretować.

 Ktoś mógłby powiedzieć, że taka postawa nie popłaca, że długotrwałe rozmyślanie i analizowanie nie sprzyja, ponieważ jest to nie potrzebne zastanawianie się nad czymś, co nie ma najmniejszego sensu.

 Ja jednak uważam inaczej. 

Nawet jeśli mój tekst, czy film, trafi do małego grona odbiorców. Jest to moja motywacja do dalszego działania, ponieważ wiem, że nie wszystko stracone, że to, co napisałam, czy powiedziałam, nie zaginie.

 Wtedy mam świadomość, że ktoś podziela moją opinię i nie jest obojętny wobec moich słów.

To Wy jesteście moją inspiracją!

Dziękuję Wam z całego serca!

Miłego dnia ♥️

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O AUTORCE bloga​
Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek
Nazywam się Adrianna Kacińska-Skitek – jestem niepełnosprawną kobietą zwariowaną na punkcie języka polskiego. Interesuje mnie psychologia kliniczna i ogólny rozwój psychiczny człowieka. Ukończyłam kursy z tych dziedzin. W 2020 i 2021 roku wydałam cztery książki.
OSTATNIE WPISY​
KATEGORIE
Reklama
PODĄŻAJ ZA MNĄ