Blog z Życia Wzięty!

Witajcie moi drodzy!

Bywają dni, kiedy każdy z nas potrzebuje wsparcia, rozmowy, wysłuchania. Jednym to pomaga, ale innym może to nie wystarczyć. 

Nie zawsze sformułowanie: “nie przejmuj się, będzie dobrze”  załatwi wszystko.

 Dla mnie powtarzanie tego na dłuższą metę jest bardzo lekceważące. Słysząc to z ust moich najbliższych, czuję, jakby w ogóle nie chcieli mnie słuchać i ze mną rozmawiać.

 Oczywiście rozumiem, że zdarzają się sytuacje kiedy nasz przyjaciel zupełnie nie wie, co powiedzieć, aby nas pocieszyć i tylko to przychodzi mu do głowy, jednak najlepsze wsparcie, jakie w danej chwili możecie dać drugiemu człowiekowi to motywacja i wiara w jego możliwości.

 To naprawdę może pomóc w wyjściu z kryzysu. Jeśli ktoś jest odpowiednio motywowany, nabiera sił do walki.

 Mówienie komuś, że będzie dobrze, pomaga, ale na krótko.

 Dlatego tak ważne są odpowiednie wskazówki, dzięki którym będziemy się czuć lepiej psychicznie i fizycznie. Najważniejsza jest wiara w nasze możliwości i siła  do dokonywania wielkich rzeczy!

Motywujcie się nawzajem!

To wiele zmienia!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O AUTORCE bloga​
Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek
Nazywam się Adrianna Kacińska-Skitek – jestem niepełnosprawną kobietą zwariowaną na punkcie języka polskiego. Interesuje mnie psychologia kliniczna i ogólny rozwój psychiczny człowieka. Ukończyłam kursy z tych dziedzin. W 2020 i 2021 roku wydałam cztery książki.
OSTATNIE WPISY​
KATEGORIE
Reklama
PODĄŻAJ ZA MNĄ