Blog z Życia Wzięty!

Witajcie Kochani ❤️

Dziś ostatni dzień wakacji. Jutro dzieci i młodzież rozpoczynają kolejny, pracowity rok szkolny. Z tej okazji chciałabym życzyć wszystkim uczniom wielu sukcesów, znajomości i coraz to nowych celów.

Jednak ten post, ma być pewnego rodzaju przestrogą dla rodziców i ich pociech.

 Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko dobre oceny, wspaniali koledzy. W dobie social mediów szkoła to niestety miejsce hejtu, wyzwisk, podłoże depresji jak i wielu innych problemów psychicznych.

 
W związku z tym pozwolę sobie na mały apel do wszystkich rodziców: Nigdy nie pozwalajcie na to, aby Wasze dzieci stały się ofiarami hejtu, szantażu lub zostały same z własnymi problemami.
 
Wielu rodzicom może wydawać się, że ich dziecko nie ma żadnych zmartwień, ponieważ ma zapewnioną opiekę. Warto zwrócić uwagę na to, że każdy odczuwa wszystkie sytuacje inaczej.
 
Dlatego jeśli dziecko lub nastolatek przychodzi do Was z czymś, co jest dla niego trudne, rozmawiajcie o tym wzajemnie i słuchajcie, czego potrzebuje. Okażcie wsparcie.
 
Reagujcie!
 
Każdy brak reakcji z Waszej strony, może doprowadzić do tragedii!
 
Wasze dzieci muszą wiedzieć, że mogą na Was liczyć ❤️
 
Pozdrawiam Was serdecznie 🥰
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O AUTORCE bloga​
Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek
Nazywam się Adrianna Kacińska-Skitek – jestem niepełnosprawną kobietą zwariowaną na punkcie języka polskiego. Interesuje mnie psychologia kliniczna i ogólny rozwój psychiczny człowieka. Ukończyłam kursy z tych dziedzin. W 2020 i 2021 roku wydałam cztery książki.
OSTATNIE WPISY​
KATEGORIE
Reklama
PODĄŻAJ ZA MNĄ