Blog z Życia Wzięty!

Witajcie moi Drodzy ❤️

 Dziś pozwolę sobie na swoją osobistą refleksję. Ostatnio uświadomiłam sobie jedną ważną, a zarazem bardzo oczywistą rzecz.

W momencie, gdy przebywamy w określonym społeczeństwie, ludzie, wokół których przebywamy i sytuacje, jakie nam towarzyszą, kształtują nasz charakter i uczą jak radzić sobie z przykrościami.

Często zdarza się również, że w zależności kogo spotkamy na swojej drodze, może być z nami szczera i taka postawa, sprawiła, że Wasza relacja przetrwała próbę czasu lub odwrotnie zakończyła tę znajomość.

Moim zdaniem najgorzej dzieje się, wtedy gdy będąc z kimś w bliskiej relacji, dana osoba jest wobec nas całkowicie uczciwa, a kiedy rozpoczynamy osobny, nowy etap w naszym życiu, dowiadujemy się o sobie coraz to nowych oczywiście nieprawdziwych informacji, które pochodzą od bliskiej nam kiedyś osoby.
Takie zachowanie jest absolutnie nie do wybaczenia!
Każdy z nas ma prawo do własnego życia, do małżeństwa, założenia rodziny.
Życia na własnych, ściśle określonych zasadach.
Nikt nawet bliskie osoby, nie mają prawa opowiadać lub wtrącać się w to jak żyjecie i co robicie, skoro tak naprawdę nie wiedzą jak budujecie swoje życie i jaką idziecie drogą!
Słuchajcie rad swoich bliskich, przyjaciół, ale uważajcie, komu chcecie zaufać.
Niestety czas uczy i pokazuje wiele… Jeszcze nie raz przekonacie się, kto tak naprawdę chce być Waszym przyjacielem…
 
Bądźcie ostrożni ❤️
 
Pozdrawiam
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O AUTORCE bloga​
Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek
Nazywam się Adrianna Kacińska-Skitek – jestem niepełnosprawną kobietą zwariowaną na punkcie języka polskiego. Interesuje mnie psychologia kliniczna i ogólny rozwój psychiczny człowieka. Ukończyłam kursy z tych dziedzin. W 2020 i 2021 roku wydałam cztery książki.
OSTATNIE WPISY​
KATEGORIE
Reklama
PODĄŻAJ ZA MNĄ