Blog z Życia Wzięty!

Witajcie moi kochani ❤️

Wczoraj, pisałam o tym, że nie warto przepraszać za to, jaką mamy osobowość. 

Dziś chcę zwrócić Waszą uwagę na to, że ludzie często za bardzo zastanawiają się, czy to, co czują, należy powiedzieć czy lepiej zachować dla siebie. 

Wszystko zależy od sytuacji, jeżeli nikogo tym nie obrazimy, wyrazimy swoją opinię w sposób delikatny i kulturalny, nie ma w tym najmniejszego  problemu. 

Jednak jeśli działamy pod wpływem emocji, jesteśmy zdenerwowani, wściekli, wtedy lepiej poczekać, ochłonąć i na nowo przemyśleć swoje słowa, po czym na spokojnie je przekazać. 

Najgorsze co możecie zrobić to przestać się udzielać, dyskutować. Wtedy tracicie siebie oraz umiejętność wyrażania własnych poglądów.  Jeśli uważacie, że Wasze zdanie w danej kwestii jest istotne i dużo wniesie do dyskusji bądź rozmowy, nie zastanawiajcie się ani chwili!

W momencie, gdy jesteście gotowi na to, aby wyrazić siebie, zróbcie to!

To jest Wasz czas, nie marnujcie go!

Jest jeden warunek, przedstawiajcie swoje zdanie, ale w odpowiedni sposób!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O AUTORCE bloga​
Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek
Nazywam się Adrianna Kacińska-Skitek – jestem niepełnosprawną kobietą zwariowaną na punkcie języka polskiego. Interesuje mnie psychologia kliniczna i ogólny rozwój psychiczny człowieka. Ukończyłam kursy z tych dziedzin. W 2020 i 2021 roku wydałam cztery książki.
OSTATNIE WPISY​
KATEGORIE
Reklama
PODĄŻAJ ZA MNĄ