Blog z Życia Wzięty!
Pamiętajcie, że życie każdego z nas ma znaczenie. Każdy człowiek, którego spotykamy na ulicy, pojawił się na świecie w konkretnym celu. Życie jest naszym niezbywalnym prawem. Nikt nie może odbierać życia dziecku nienarodzonemu, które jest bezbronne i w łonie matki nie jest w stanie o siebie zawalczyć.
Nie jestem w stanie zrozumieć wszystkich tych, którzy narzucają mi swoje zdanie i próbują przekonać mnie, do tego, że aborcja jest dobrym rozwiązaniem. Mam pełne prawo do wyrażania swojego zdania i nikt nie powinien mi narzucać innych wartości. Każdy z nas jest inny i uważa inaczej. Dlatego też, apeluję do zwolenników aborcji, aby wyrażali swoje zdanie, ale nie próbowali zmieniać moich przekonań!
Zawsze uważałam, życie ludzkie za najważniejsze z praw człowieka i nie zgadzam się z poglądami innych. Dla mnie najważniejsze jest to, aby tego życia bronić i nie pozwalać, aby było one bezprawnie odbierane.
Nie oznacza to jednak, że nie zostawiam innym możliwości swobodnego wyrażania własnych myśli, nawet jeśli są one niezgodne z moimi przekonaniami. Każdy może dzielić się ze mną odmiennymi poglądami, pod warunkiem, że będzie szanował mój światopogląd!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O AUTORCE bloga​
Adrianna Katarzyna Kacińska-Skitek
Nazywam się Adrianna Kacińska-Skitek – jestem niepełnosprawną kobietą zwariowaną na punkcie języka polskiego. Interesuje mnie psychologia kliniczna i ogólny rozwój psychiczny człowieka. Ukończyłam kursy z tych dziedzin. W 2020 i 2021 roku wydałam cztery książki.
OSTATNIE WPISY​
KATEGORIE
Reklama
PODĄŻAJ ZA MNĄ